NEBOSH UGS Eğitimi Karma Yöntem

NEBOSH UGS Eğitimi Karma Yöntem

Karma eğitim avantajları

 

Dünyada kendi alanında en çok saygı duyulan sağlık ve güvenlik yeterlilik sertifikası, NEBOSH tarafından önde gelen binlerce uzman ve kurumdan yardım alınarak güncellendi. Yani günümüz işverenlerinin ihtiyaçlarını yansıtacak şekilde tasarlanan bu program, katılımcıların işyerlerini daha güvenli hale getirmeleri için gerekenleri öğrenmesini ve uygulamasını sağlıyor.

 

Karma eğitim yöntemi, yüz yüze veya sanal sınıf eğitim için 10 gün zaman ayıramaya vakti olmayan kişiler için hazırlanmış olup, e-learning yönteminde sunulan avantajlara ek olarak 5 gün sanal sınıfta mevcut çalışmaların pekiştirilme imkanı sunulan yöntemdir.

 

Karma eğitim yöntemi detayları

 

Nebosh UGS Karma Yöntem sanal sınıf ve e-learning yöntemlerin birlikte kullanıldığı bir yöntemdir. Katılımcı belirlenen sürede eğitimi e-learning yöntem ile tamamlar. Sonrasında 5 gün süren sanal sınıf yöntemi ile UG1 eğitimi ve UG2 proje kılavuzu çalışmaları tamamlanır. Bu şekilde katılımcı sınava hazırlanmış olur. 

 

Katılımcının süreci tamamlamak için beş yıl süresi bulunur. Beş yıllık süre, ilk üniteden başarılı olunduğu tarihte (bunu "ilan tarihi" olarak adlandırıyoruz) başlar. İlan tarihinden itibaren beş yıl içinde diğer üniteden de başarılı olmak gereklidir. Aksi halde program son bulur ve başarılı olunan bölümden tekrar sınava girmek gerekir.

 

Tüm yöntemler için detaylı katılımcı rehberleri Katılımcı El Kitabı ve Katılımcı Sözleşmesinde yer alır.

 

Eğitmen desteği

 

Nebosh UGS Karma Yöntemde katılımcı kayıt tarihinden itibaren 18 ay boyunca sisteme erişim sağlayabilir. Platform ile ilgili kullanım kılavuzu ve diğer erişim bilgileri kayıt esnasında katılımcıya iletilir.

 

Karma yöntemde Whatsapp ve e-mail ve iletişim alanından eğitmen desteği her katılımcı için program tamamlanana kadar devam eder. 

 

Katılımcıların ayrıca programa kayıt tarihinden itibaren 6 ay boyunca eğitmenler ile haftada yarım saat Zoom görüşmesi yapabilme hakkı bulunur. 

 

Karma eğitim fiyatı

 

23.500 TL / Kişi

 

  • Eğitim bedeli e-learning + sanal sınıf  karma yöntemi için belirlenmiştir.
  • Tüm kredi kartlarına taksitli ödeme seçenekleri bulunur.
  • Eğitim ücretine KDV ve bir sefere mahsus sınav bedeli dahildir.
  • En az 3 kişilik katılımlara özel indirimler uygulanır.

 

NEBOSH web sitesinde daha detaylı bilgilere erişin

 

Daha detaylı bilgiler edinmek için NEBOSH web sitesi UGS bölümünü inceleyebilirsiniz.

 

NEBOSH tarafından hazırlanan, katılımcı ve eğitim kurumunun karşılıklı sorumluluklarının belirtildiği şart ve koşullar belgesini indirebilir ve inceleyebilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Sayfa