NEBOSH UGS Eğitimi E-learning Yöntemi

NEBOSH UGS Eğitimi E-learning Yöntemi

NEBOSH Uluslararası Genel Sertifikası E-learning Eğitimi Avantajları

 

Dünyada kendi alanında en çok saygı duyulan sağlık ve güvenlik yeterlilik sertifikası, NEBOSH tarafından önde gelen binlerce uzman ve kurumdan yardım alınarak güncellendi. Yani günümüz işverenlerinin ihtiyaçlarını yansıtacak şekilde tasarlanan bu program, katılımcıların işyerlerini daha güvenli hale getirmeleri için gerekenleri öğrenmesini ve uygulamasını sağlıyor.

 

Ege Consulting, NEBOSH Uluslararası Genel Sertifika Eğitimini Türkçe ve İngilizce dillerinde dilediğiniz gün ve saatte ve dilediğiniz ortamda erişim sağlayarak alabileceğiniz, bunun yanında eğitmen desteğini de azami düzeyde tutacak şekilde sunmakta.

NEBOSH Sertifikası E-learning Eğitim Detayları

 

Nebosh UGS E-learning eğitimleri Ege Consulting online eğitim platformu üzerinden katılımcının sisteme giriş yaparak dilediği zaman sunumları ders kitabını ve yine sistem üzerinden erişebileceği diğer destekleyici materyalleri takip edebileceği, eğitmenlere direkt erişim sağlayabileceği ve tartışma forumlarında fikir alışverişinde bulunabileceği bir öğrenme deneyimi sunuyor.

 

Katılımcının süreci tamamlamak için beş yıl süresi bulunur. Beş yıllık süre, ilk üniteden başarılı olunduğu tarihte (bunu "ilan tarihi" olarak adlandırıyoruz) başlar. İlan tarihinden itibaren beş yıl içinde diğer üniteden de başarılı olmak gereklidir. Aksi halde program son bulur ve başarılı olunan bölümden tekrar sınava girmek gerekir.

 

Tüm yöntemler için detaylı katılımcı rehberleri Katılımcı El Kitabı ve Katılımcı Sözleşmesinde yer alır.

 

NEBOSH Eğitiminde Bire Bir Eğitmen Desteği Ayrıcalığını Yaşayın

 

Nebosh E-learning Eğitiminde, katılımcı kayıt tarihinden itibaren 18 ay boyunca sisteme erişim sağlayabilir. Platform ile ilgili kullanım kılavuzu ve diğer erişim bilgileri kayıt esnasında katılımcıya iletilir.

 

E-learning (online) eğitimlerde Whatsapp ve e-mail ve iletişim alanından eğitmen desteği her katılımcı için program tamamlanana kadar devam eder. 

 

Katılımcıların ayrıca programa kayıt tarihinden itibaren 6 ay boyunca eğitmenler ile haftada yarım saat Zoom görüşmesi yapabilme hakkı bulunur.

 

NEBOSH Uluslararası Genel Sertifika E-learning Eğitim Fiyatı

 

12.500 TL / Kişi

 

  • Tüm kredi kartlarına taksitli ödeme seçenekleri bulunur.
  • Eğitim ücretine KDV ve bir sefere mahsus sınav bedeli dahildir.
  •  En az 3 kişilik katılımlara özel indirimler uygulanır.

 

NEBOSH web sitesinde daha detaylı bilgilere erişin

 

Daha detaylı bilgiler edinmek için NEBOSH web sitesi UGS bölümünü inceleyebilirsiniz.

 

Ayrıca NEBOSH'un hazırlamış olduğu Türkçe NEBOSH UGS eğitim broşürünü indirebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

NEBOSH tarafından hazırlanan, katılımcı ve eğitim kurumunun karşılıklı sorumluluklarının belirtildiği şart ve koşullar belgesini indirebilir ve inceleyebilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Sayfa